Voorjaar 2019

L E T 'S CREAT E A WORLD OF HAPP I NESS Vertegenwoordiging België Verdeling o.a. via: Agora NV Ninovesteenweg 24 | 9320 Aalst Tel +32 (0) 53 788 700 | Fax +32 (0) 53 782 691 admin@agorabooks.com | www.agorabooks.com | www.boekenbank.be Verkoop Buitendienst Martine De Smet martine@agorabooks.com tel   +32 (0) 473 677 653 Debbie Van Wassenhove debbie@agorabooks.com tel   +32 (0) 497 251 511 Verkoop Binnendienst Marisa Braem marisa@agorabooks.com Julie D’Haese julie@agorabooks.com Isabelle Bouckaert isabelle@agorabooks.com Pers & Promotie Wouter Claes wouter@agorabooks.com 4D tel +32 (0)115 65 68 60 www.4-d.be | dieter@4-d.be Vertegenwoordigers Nederland Ronald Overdijk (regio noord) tel  +31 (0)6   53 92 21 00 Sharon Olde Bijvank (regio zuidoost) tel  +31 (0)6   54 64 74 44 Marc Spijkers (regio zuidwest) tel  +31 (0)6   54 6032 99 Verdeling o.a. ook via: Ikkemikke tel +31 (0)162 31 01 41 www.ikkemikke.nl info@ikkemikke.nl Onze producten zijn integraal verkrijgbaar via CB Doornhoek 3742 | 5465 TA Veghel tel +31 (0)413 - 38 72 72 | fax +31 (0)413 - 38 72 71 www.imagebooks.nl verkoop@imagebooks.nl facebook.com/imagebookspublishing twitter.com/ImageBooksFact www.inter-stat.nl verkoop@inter-stat.nl facebook.com/interstat1986 twitter.com/interstat1986 ImageBooks | Interstat Members of ImageGroup Holland B.V. Op alle verkopen en leveringen zijn van toepassing de Algemene Verkoop- en Leverings­ voorwaarden van ImageBooks B.V. De uitgever behoudt zich het recht voor om de in deze aanbieding gepresenteerde producten niet te laten verschijnen indien daar om commerciële redenenaanleiding toe is.Deuitgever ishiervooropgeenenkelewijzeaansprakelijk.Alleprijzen in deze brochure zijn uitgedrukt in consumentenprijzen inclusief BTW. Wijzigingen voorbehouden.©2019 ImageBooksB.V. / Interstat

RkJQdWJsaXNoZXIy MTE4NjQw